Ženy

Profi LED pásiky – kompletné sady

LED osvetlenie má nespočetné množstvo možností a spôsobov ako, kde a aký druh si zvoliť. LED žiarovky, profily, reflektory, panely, trubice, pásy – stačí si len vybrať, zvyčajne podľa typu priestoru, kam osvetlenie potrebujete či z praktických alebo dekoratívnych dôvodov. Jednou z možností sú aj obľúbené profesionálne LED pásiky. Fungujú na pomerne veľmi jednoduchom princípe – je to flexibilný pás so vsadenými LED diódami, ktorý je možné ohýbať a prispôsobiť si veľkosť podľa potreby strihaním.

led pasik

LED pásiky sú všeobecne obľúbené ako osvetlenie dekoratívne hlavne preto, že sa dajú vďaka svojej flexibilnosti využiť kdekoľvek a manipulácia s nimi je nenáročná. Dajú sa nalepiť na ľubovoľnú plochu, takže naplánovať si ich umiestnenie na akýkoľvek povrch nie je žiadny problém. Od izieb, v ktorých dokážu vyčarovať intímne prostredie, zrkadiel – na ktorých osvetlenie pôsobí veľmi štýlovo, cez nábytok – ktorému dodajú nový šmrnc, či orientačné osvetlenie schodov, toalety a stien – čo oceníme hlavne v noci, alebo podsvietenie kuchynskej linky – existuje nekonečné množstvo možností kam s nimi. Všetkým miestam dajú nových nádych a eleganciu. Dobre držia na všetkých povrchoch, netreba ale zabúdať na to, že povrch musíme pred umiestnením osvetlenia dobre očistiť a odmastiť. Využitie majú nielen v interiéri, ale aj v exteriéri – pre exteriér sú kvôli vplyvom počasia vhodné tie vodotesné.

led spirala

V našej ponuke nájdete kvalitné PROFI LED pásiky kompletné sady ledprodukt.sk s dĺžkou od dvoch do 20 metrov. Každému vyhovuje iný typ svetla – u nás si viete vybrať variant teplej bielej, studenej alebo neutrálnej bielej, aj s možnosťou zmeny farieb. Kompletná sada každého balenia obsahuje LED pásik požadovanej dĺžky, ovládač a tiež napájací zdroj. Vysoko odporúčame inštaláciu LED pásikov do hliníkových profilov, ktoré ich chladia, čo zvyšuje ich životnosť.