Ženy

Napoj sa na elektrinu v aute

Tak čo, aj teba to nebaví na stanovaní či kempovaní, keď nemáš nabitý telefón? Čím si zasvietiš, keď pôjdeš v noci na wc? Čo keď budeš počuť nejaké podozrivé zvuky z diaľky? Rád by si si pozrel film, ale vybil sa ťa notebook? Možno by si rád počúval pesničky alebo rozprávku na dobrú noc, ale nemôžeš, pretože sa ti vybijú posledné percentá baterky na telefóne a potom si ju nemáš ako znova nabiť? Karavan je síce super vec, ale myslíš, že nie je vhodný na takéto výlety v súčasnosti práve kvôli tomu, že nemá takéto vybavenie? Existuje vôbec riešenie na tvoje problémy?

camping-3893587_1920

S týmito problémami ti pomôže menič napätia z 12v na 220v. Môžeš si pokojne počúvať piesne alebo rozprávky a neobávať sa toho okamihu, že sa ti tvoja baterka vyšťaví. Potom ju môžeš dať spokojne nabiť cez tento menič napätia. Nemusíš si kupovať autonabíjačku, ktorá je vždy len na jednu koncovku. Stačí, keď si kúpiš tento menič napätia a pribalíš svoju klasickú nabíjačku na telefón alebo iné zariadenie. To isté môžu spraviť aj ostatní členovia posádky a môžete si spokojne nabíjať vaše prístroje. Ešte sa nakoniec pobijete o to, kto si ako prvý nabije jeho telefón alebo notebook. Objednaj radšej viac meničov napätia, aby si sa vyhol tejto situácii.

camping-4303357_1920

Každý výlet v prírode je nádhernou skúsenosťou, ktorú sa oplatí zažiť. Nikto nemôže povedať, že je to škodlivé, naopak je to veľmi žiaduce pre rozhľad a skúsenosti teba a aj ostatných. Pri takom stanovaní, či kempovaní vieš získať a nadobudnúť nové schopnosti a skúsenosti, ktoré ti nikto nezoberie. To, že potrebuješ využívať pri tom aj modernú techniku nie je vôbec na škodu. Práve naopak. Môžeš sa veľmi ľahko a jednoducho obohacovať v jednej aj v druhej oblasti. Takže ešte získaš a môžeš byť nadmieru spokojný s tým ako perfektne si to vymyslel. Hurá do toho.

Priprav sa už teraz, čo keď sa minú zásoby.