Produkty

Ako odstrániť kŕčové žily?

Ako odstrániť kŕčové žily?

Najprv si treba upresniť, čo sú to kŕčové žily. Kŕčové žily vznikajú, keď sa chlopne vo vnútri žíl poškodia a krv začne prúdiť opačným smerom. Pri tomto jave je žilový tlak vyšší ako by mal byť a žily sa zväčšia – nazývame ich kŕčovými žilami. Ich výskyt je častý, dokonca už v strednom veku, cca 40 perent žien a 25 percent mužov medzi 40. a 49. rokom života trpí kŕčovými žilami.

Príznakmi kŕčových žíl býva viac potenia, bolesť a opuch nôh, nepríjemné pulzovanie v žilách a pálenie v oblasti žíl, pocit, že vaše nohy sú ťažké a taktiež únava nôh. Pri neliečení kŕčových žíl môže prísť až k trombóze, ktorá môže viesť k smrti. V kŕčových žilách sa tvoria tromby, krvné zrazeniny, ktoré vedia spôsobiť napr. infarkt myokardu. Medzi Ďalšie nepríjemné komplikácie patrí žilový ekzém, či bercove vredy.

krcove_zily00-480x320

KŔČOVÉ ŽILY TREBA LIEČIŤ!

ICH LIEČBA NAŠŤASTIE EXISTUJE!

Vynikajúcim riešením je práve odborná angiologická ambulancia, kde okrem vyšetrenia poskytujeme hneď niekoľko možností liečby. Vykonávame bezbolestné a moderné vyšetrenie ultrazvukom, vypracujeme vám liečebý plán na mieru. A to aj bez operácií a hospitalizácie. V liečebnom pláne sa sústreďujeme na techniky zaisťujúce vynikajúci výsledok. Neváhajte navštíviť našu ambulanciu a urobiť niečo pre zdravie svojich nôh a celého tela. Včasná diagnostika a liečba kŕčových žil vedia predísť neskoršej trombóze, či bercovým vredom. Odbornosť a ľudský prístup zaručené. Naša odborná ambulancia poskytuje šetrnú operáciu kŕčových žíl v Košiciach, Banskej Bystrici aj v ďalších mestách.

krcove-zily

Vnútorné kŕčové žily sa dajú úspešne liečiť aj odstrániť pomocou moderných metód ako sú napr. laser či skleroterapia. Vďaka týmto moderným metódam nie je potrebná hospitalizácia a pacienti sa po operácii zotavujú rýchlejšie. Pridajte s k množstvu ľudí, ktorým tiež nie je ľahostajné ich zdravie a kŕčové žily si už dali vyšetriť a liečiť. Nejde tu len o estetiku.