Podnikanie

Precítiť každý dotyk masérky je cieľom senzuálnej masáže

V živote si človek musí prejsť mnohými situáciami a nie všetky sú príjemné, zažívame smútok, nešťastie či prehry, to sú všetko negatívne zážitky, s ktorými sa musíme vyrovnávať. Misku váh však vyrovnajú tie veselé či príjemné momenty, ktoré nám dovoľujú na smútok zabudnúť a užiť si napríklad aj vzrušujúce dotyky pri senzuálnej masáži.

Atmosféru dotvárajú aj doplnky

Prežívanie každodenných problémov a riešenie mnohých, nie práve najpríjemnejších situácií je dosť vyčerpávajúce, ktoré nás oberá o pozitívnu energiu, tá nám chýba vo chvíľach intímneho prežívania spoločných momentov s partnerom. Nedostatok blízkosti môže jeden z nich pociťovať intenzívnejšie, to spôsobuje frustráciu a spolu s rýchlym životom či pracovnými nárokmi sa dostávame do stresu. Dlhodobo žiť pod tlakom však nie je cesta a ani správne, preto je na mieste skúsiť senzuálne masáže relax aj iným spôsobom ako to zvykneme robiť tradične.

Jednou z možností je navštíviť masážny salón, kde poskytujú senzuálne masáže. To je miesto, odkiaľ každý zákazník odchádza uspokojený, zrelaxovaný, s vyčistenou mysľou a dobrým pocitom na tele. V salóne vás privítajú profesionálne vyškolené dievčatá-masérky, niektorú z nich si vyberiete pri objednávaní sa na daný čas. Senzuálna masáž je príjemná, najprv si môžete vychutnať šálku čaju, osprchovať sa a potom už len si užívať všetko, čo masáž ponúka.

Základom dotykov sú ruky

Dotyky masérky sú príjemné, ale gély, ktoré uľahčujú kĺzanie rúk či tela ich účinok ešte znásobujú. Vzrušenie nastáva pri každom jemnom pohladení, masíruje sa celé telo, pri niektorých typoch masáží aj intímne partie, ich stimuláciou však môže dôjsť až vyvrcholeniu. Je to normálne, pretože ide o citlivé časti tela. Vzrušenie a rozkoš sú potom veľmi intenzívne, ale to je cieľom senzuálnej masáže. Po skončení rituálu je možnosť využiť sprchu a trocha sa zo vzrušenia „spamätať“ v polohe ležmo. Personál sa potom s vami rozlúči pozdravom „namaste“ a vy si odnesiete aj malú pozornosť ako formu poďakovania za dôveru..