Podnikanie

AB krtkovanie

Spoločnosť AB – Krtkovanie má skúsený tím kvalifikovaných odborníkov, ktorí pracujú s tou najmodernejšou technikou, elektromechanickými a vysokotlakovými zariadeniami a k zákazníkom pristupujú profesionálne. Náplňou našej práce nie je len čistenie, ale aj oprava porúch na inštalatérskych zariadeniach.

Aké služby teda ponúkame?

Pri krtkovaní ide o spriechodnenie odpadových rúr, ktoré sú upchaté a nepriepustné, čo spomaľuje odtok, čistenie kanalizácií a potrubí. Vykonáva sa buď elektromechanicky alebo čistenie pod vysokým tlakom.

TV monitoring kanalizácie kamerou dokáže lokalizovať problém priamo v potrubí a zistiť príčinu problému, je možné preveriť tesnosť spojov v potrubí, ale aj stav prípojky a nemusí byť odstavený celý https://cs.wikipedia.org/wiki/Roman_Cel%25C3%25BD kanalizačný systém.

tv monitoring

Trasovanie potrubia sa využíva vtedy, keď nemáte k dispozícii projektovú dokumentáciu kanalizácie a potrebujete poznať jej trasu, hĺbku a rôzne technické prvky pomocou rádiolokačnej technológie.

Frézovanie kanalizácie sa využíva vtedy, ak z potrubia potrebujete odstrániť prerastené korene, je to rýchlejšie a oveľa lacnejšie ako výkop.

frézovanie kanalizácie

Vysokotlakové čistenie je najefektívnejší spôsob čistenia, riziko poškodenia je minimálne, tlak je možné regulovať. Prístroj je zabudovaný vo vozidle.

Elektromechanické čistenie sa vykonáva pomocou struny, ktorá vibruje a tým uvoľní nános. Tento spôsob odstraňovania nečistôt sa využíva najmä v odtokoch v sprche, umývadle alebo toalete.

Sanácia potrubia vám umožní obnoviť funkčnosť a predĺžiť životnosť potrubia.

Kineta je oprava betónového dna šachty.

Ďalej vám ponúkame rôzne inštalatérske práce, ako napríklad montáž WC a sanity, rozvod, oprava a rekonštrukcia kanalizácie. Pôsobíme na západnom Slovensku a sme vám k dispozícii každý deň 365 dní v roku, non-stop a dokonca aj počas sviatkov. Sme u vás už do hodiny. Volajte 0940 367 897 alebo 0904 974 967.