Produkty

Keď chcete od plastových obalov viac

Štartujete svoj firemný sklad a chystáte sa na nákup potrebného zariadenia a techniky? Naša rada znie buďte náročný a chcite od vybavenia skladu viac! Zhodnutie bude potrebné premyslieť a pevne stanoviť už v začiatkoch. Ešte predtým ako sklad uvediete do prevádzky. Sklad má byť synonymom poriadku, presnosti a nadväznosti úkonov. A to nie je vôbec ľahké, hlavne ak sa nevyvarujete chybám už v jeho začiatkoch. Zariadením skladu rozumieme upravenie priestoru na uskladnenie tovaru tak, aby bol dobre a prehľadne uložený. Tovar musí byť vystavený minimálnemu riziku znehodnotenia. Iba dokonalým poriadkom a prehľadným zatriedením jednoho. Zriaďovanie skladu, či už menšieho alebo veľkého so sebou prináša rôzne povinnosti.

Pri zariaďovaní skladu majte vysoké nároky - vyplatí sa to

Od nákupu zariadenia, po zaistenie manažérskeho vedenia. Tento proces zahŕňa množstvo premenných, ktoré predurčujú efektivitu skladu a jeho úspešnú distribúciu. Mnohé rootlivých sekcií a tovarov samotných môžeme docieliť rýchle dohľadanie, vyskladnenie či inventúru tovaru. Je na mieste preto uvažovať o vhodných plastových obaloch, regáloch a strojoch, ktoré nám pri tejto neľahkej úlohe budú pomáhať. Nehovoríme iba o známych paletových vozíkoch, vysokozdvižných vozíkoch a kovových regáloch. Hovoríme o ochrane tovaru a rýchlosti. Tá je stále viac cenená a docieliteľná jednoduchými postupmi. Ani sklady a logistika ako taká sa nevyhýba tak prosperujúcej a napredujúcej automatizácii a robotizácii.

Spoľahlivý dodávateľ plastových obalov je trefa do čierneho

Už v tejto dobe existuje veľké množstvo skladov, využívajúcich moderné technológie na optimalizáciu nákladov, zvýšenie výnosov a skvalitňovanie služieb. Aby ste ale mohli efektívne pracovať, základom sú obaly, ktoré udržia poriadok vášho skladu. A nielen to. Dokážu maximálne využiť nielen skladové priestory ale aj priestory v dopravnom prostriedku, ktorý distribuuje tovar zo skladu k zákazníkovi. Na tieto účely súžia plastové prepravky, boxy, kontajnery, nádrže alebo palety. Samozrejmosťou je aj možnosť rôznych variant a veľkostí týchto obalov. Zvlášť nové moderné ibc kontajnery majú možnosť prepojenia s meraním teploty a reportov do systémov. Spoločnosti predávajúce tieto obaly disponujú nielen nimi ale aj rôznymi doplnkami. Zvlášť pre ibc kontajner príslušenstvo, je bohaté a zaručuje navýšenie kvality skladu, bez negatívnych dopadov na finančné zaťaženie.