Spoločnosť

Klamár

Som mama a zároveň babička. Moja dcéra žije 4 roky s manipulátorom a klamárom, môžem povedať že som sa prvýkrát za celý svoj život stretla prvýkrát s takýmto človekom. Moju dcéru si zmanipuloval. Svoji dcére som pomáhala od začiatku čo sa jej narodilo prvé dieťa a druhé od prvého partnera odišla z dôvodu toho, že ju ubližoval psychicky aj fyzicky, odsťahovala sa s deťmi k nám, kde sme ju pomohli s manželom zohnať a vyfarbiť byt. Dva roky dobrý, s vnúčatami máme vybudované krásny vztach spoločné výlety, akcie, kiná, bravala som ich do deckých kútikov a iné čo sa robí s vnúčatami, kupovala oblečenie, topánky keď dcéra potrebovala pomôcť keď nevyšla s peniazmi.

s

Deti nás milujú radi sú u nás. Pred piatimi rokmi sa zoznámila s priateľom a tet 4 roky spolu žijú. Vadilo mu to že deťom kupujem topánky a oblečenie, keď vidíte že to dieťa už má topánky v dezolátnom stave a že už teda 2 mesiace sa nič nedeje tak som išla a topánky vnúčatám som kúpila, vidíte že vaše vnúča má malú bundu nechajú ich to nosiť hlavne že partner dcéry je v luxuse tak som išla a kúpila. Vlani v auguste vnuk narodeniny kúpila som mu tričko, teplakovú súpravu, puzdro lebo v septembri nastúpil. Bol nadšený lebo si to všetko vybral, hračky nekupujú lebo sa nehrá, má od neho tablet a to mu stačí.

s

Toto oblečenie mamička musela skovať, povedala mi vnučka že strýko povedal že nič do bytu od tej starej ženskej a iné tituly. Preskočime na vianoce bolo dané že si deti berieme 23.12 robíme sníma vianoce a vraciame 24.12 okolo 16 hodiny dcéra bez reakcie a ani nezdvihla telefón a nereagovala. A ani 25.12. deti mi doviezla az 29.12. a vnuk mi hovorí babičko lego a betmena si nechám tu aby mi to strýko nevyhodil nerozhadzoval jo a oblečenie neviem tak aj to tu zostalo vzal si len lampu s medúzami. Dievča si to odviezla ale aj tak na mi nevidí vám že by to nosila. Z rozprávania deti viem že strýko mamičku tituluje, nadáva jej.