Ženy

Jedinečné a originálne svadobné oznámenia

Hlavou Vám určite víri tisíc myšlienok, ako si ten svoj vytúžený deň urobiť čo najviac dokonalý. Každý z nás chce mať svoju svadbu tip top, aby myšlienky na ňu vyvolávali úsmev na tvári a aby ste radi spomínali na „ten deň“, ktorý bol len o Vás dvoch. Uvažujete nad všetkým, čo sa týka svadobného dňa a aj tie najmenšie detaily sú pre Vás veľmi dôležité, nehovoriac o tých najdôležitejších.

svadobné oznámenie kvety

Jednou z tých podstatných a dôležitých vecí je nepochybne zoznam Vašich hostí, ktorých by ste mali radi v ten deň pri sebe. Ak už máte tento zoznam hotový, určite ich chcete nejakým výnimočným spôsobom na svoju svadbu pozvať, aby bolo na prvý pohľad jasné, ako veľmi si ich vážite a ste radi, že ich máte. A s týmto Vám s radosťou pomôžeme práve my.

U nás na graphicsoul.sk Vám dokážeme vytvoriť jedinečné svadobné oznámenia a pozvánky, z ktorých budete nadšení Vy, no rovnako aj Vaši hostia. Originálne svadobné oznámenia šité na mieru mladomanželom a charakteru ich jedinečného veľkého dňa. Oznámenia a pozvánky z kvalitného kreatívneho papiera v klasickom alebo modernom štýlovom dizajne presne podľa Vašich požiadaviek tak, aby celkovo ladili s konceptom Vašej svadby a boli ich jasnou súčasťou.

Štýl vintage, netradičné svadobné oznámenia a pozvánky alebo práve naopak – tie najtradičnejšie a klasické, moderné a dizajnové, s nádychom folklórnych prvkov alebo humoru, luxusné alebo s vtipnou karikatúrou vytvorenou na základe Vašej fotografie – výber je na Vás. Dôležité je, aby ste si vybrali taký štýl, ktorý do konceptu Vašej svadby zapadne a o zvyšok sa už postaráme my.

svadobné oznámenie srdce

Určite oceníte, že takúto dôležitú záležitosť môžete vyriešiť z pohodlia svojho domova a nemusíte nikam chodiť. Všetko zvládnete jednoducho cez našu stránku graphicsoul.sk, každú zmenu s Vami budeme konzultovať a samozrejme Vám zašleme celkový návrh pred samotnou tlačou na schválenie.

Veríme, že Vám takto odbúrame zopár povinností, a Vy sa môžete tešiť na svoj veľký deň o niečo viac.