Nezařazené

Výhody bublinkových obálok

Určite aj vy máte radi istotu, že pri preposielaní určitých predmetov na adresu prijímateľa, bude zaslaný tovar doručený v poriadku a navyše pekne a esteticky zabalený, takže už samotná obálka bude vyzerať pôsobivo. Bublinkové obálky obsahujú vo vnútri bubliny, ktoré sú napustené vzduchom a práve vďaka tomu sú účinné pred nárazmi a následným poškodením. Zaručia vám, že zasielaný tovar bude doručený na miesto v rovnakom stave v akom bol zaslaný. Bublinkové obálky nájdete v rôznych rozmeroch. Zabaľte váš tovar do kvalitnej obálky, ktorá sa vyznačuje kvalitným materiálom, ktorý http://www.aktuality.sk/clanok/546971/migranti-smeruju-v-rekordnom-mnozstve-do-spanielska%3FAT%3Dwgt.article_clanok-crosspromo.c.x…A.%26utm_source%3Dsport.sk%26utm_medium%3Dzona-article%26utm_campaign%3Dbox-aktuality-article%26utm_content%3Dcross bol použitý na jej výrobu. V najčastejších prípadoch sa používajú na prepravu predmetov, ktoré sa nevyznačujú ostrými hranami. Bublinkové obálky sa radia k používaným kancelárskym potrebám a nakupujú sa pre jednotlivcov do domácností, ale predovšetkým do kancelárskych priestorov pre firmy.

bublinková obálka

V ponuke nájdete klasické biele bublinkové obálky, ktoré sa predávajú v najväčšom množstve, ale keď vás zaujali práve farebné prevedenia obálok, vyberte si podľa vašich predstáv, aby ste s rozhodnutím boli spokojní. Jedno balenie obsahuje spravidla desať kusov obálok, ale dajú sa samozrejme zakúpiť v rôznych množstvách. Častokrát pri zakúpení stanoveného počtu obálok, dostanete na zakúpený tovar niekoľkopercentnú zľavu. Takže, na svoje si prídu menší i väčší odberatelia. Našim zámerom je vaša spokojnosť, radi vám vyhovieme. Bublinkové obálky tvoria dve vrstvy. Vonkajšia vrstva a vnútorná vrstva, ktorá chráni prepravu jemných a krehkých predmetov pred ich zničením.

rôzne formáty bublinkových obálok

Bublinková obálka je vybavená samolepiacim pásikom, ktorý po zalepení obálky, obálku správne a dostatočne uzavrie, takže váš zasielaný obsah obálky je chránený aj takýmto spôsobom. V prípade, že si u nás objednáte dané produkty, budeme vás kontaktovať o vyskladnení tovaru, ktorý obdržíte v priebehu dvoch až troch pracovných dní. Vhodné sú aj na posielanie jemnej elektroniky, cédečiek a podobných predmetov.