Podnikanie

Rýchle založenie firmy bez starostí

Chceli by ste spoločnosť s ručením obmedzeným, no neviete, ako na to? Otvorte webovú stránku www.ezmluva.sk a zistíte, že ste našli niekoho, kto za Vás všetko bez problémov vybaví. Byť vlastníkom spoločnosti s ručením obmedzeným má viacero výhod. Najväčšou z nich je to, že za porušenie svojich povinností ručíte len do výšky svojho majetku. Výhodné je aj to, že Vám stačí pomerne nízka hodnota základného imania. Ako minimálny vklad spoločníka do základného imania Vám postačí suma 750€. Taktiež oceníte jednoduchú a prehľadnú organizačnú štruktúru, či konštantnú daň, ktorá je vo výške 21%. Spoločnosť ezmluva Vám ponúka založenie spoločnosti s ručením obmedzeným za 290€, pričom bude založená do 48 hodín od Vašej objednávky tejto služby.

úspešné podnikanie

V cene služby máte konzultáciu Vášho podnikateľského zámeru, vypracovanie kompletnej dokumentácie súvisiacej so založením s. r. o., vypracovanie zakladateľskej listiny. V cene máte aj ľubovoľný počet voľných živností, podanie návrhu na zápis do živnostenského, ale aj obchodného registra a prevzatie dokumentov od úradov, či súdov.

notebook

Založenie firmy na Slovensku, resp. spoločnosti s ručením obmedzeným nebolo nikdy ľahšie a rýchlejšie. Využívajte moderné a spoľahlivé služby spoločnosti Ezmluva a zjednodušte si život a začiatok Vášho podnikania. Okrem založenia s. r. o. sa v Ezmluve postarajú aj o založenie iných foriem podnikania, ukončenie podnikania, poskytnú Vám virtuálne sídlo, či zabezpečia účtovníctvo a vzory zmlúv, ktoré budete potrebovať. Profesionálne služby, s ktorými ušetríte čas a Vaše nervy sú Vám k dispozícii na celom území Slovenskej republiky. Cenník aj kompletná ponuka služieb je dostupná na ich webovej stránke. V prípade otázok, či požiadaviek, sa kľudne obráťte na Ezmluvu telefonicky, a to na čísle +421 905 341 866, prípadne e-mailom na adrese office@ezmluva.sk.