Produkty

Priemyselné kolieska a príslušenstvo

Na oficiálne webovej stránke spojenej s internetovým obchodom pôvodom slovenskej spoločnosti so sídlom v Šaštíne nájdete množstvo zaujímavých produktov, ich rôzne variácie, cenové rozpätia, najrôznejšie prevedenia či neskutočne široký výber, vďaka ktorému sa skomplikuje Vaše rozhodovanie o tom, ktorý produkt si vlastne vybrať. V rámci plastových prepraviek a boxov si možno zakúpiť prepravky na skladovanie mäsa, na manipuláciu a široké priemyselné využitie, na skladovanie a prenos ovocia a zeleniny či na pečivo, lahôdky a cukrárske výrobky. Europrepravky sú plné, perforované, plné s vekom, perforované s vekom, plné s rozmerný 800 x 600.

vozík

Skladacie prepravky si možno zadovážiť bez veka alebo s vekom – podľa toho, ktoré z nich viac vyhovuje účelu, na ktorý budú použité. Spomedzi prepraviek máte na výber prepravky nové alebo použité, ktoré sú síce cenovo dostupnejšie, no sú už nejakým spôsobom opotrebované. Skosené boxy, zásobníky, prepravky na fľaše a príslušenstvo k nim, plastové vozíky pod prepravky s nosnosťou 120, 180, 250, 300 alebo 500 kilogramov, nerezové, kovové vozíky a príslušenstvo k nim, nádoby, sudy, kanvy, barely, termoboxy pre gastronádoby, plastové palety i big boxy, doplnky pre domácnosť i dielňu a iné.

nákupní košík

To všetko ponúka na jednom mieste PK Group s.r.o., pričom garancia spokojnosti je samozrejmá. Pokiaľ ste spoločnosť fungujúca v priemyselnom odvetví a hľadáte pojazdné kolieska pre jednoduchšie prenášanie materiálov z bodu A do bodu B, prípadne zháňate kolieska nové, PK Group s.r.o. má niečo aj pre Vás. Nahliadnite do širokej ponuky celkom tristosedemdesiatich dvoch koliesok začínajúcich už na cene neuveriteľných 0,47 eur za kus. S novými kvalitnými kolieskami na vozík ide všetko jednoduchšie! Podľa Vašich potrieb či preferencií sa môžete rozhodnúť pre ihlové, venčekové alebo guľočkové ložisko. Trasnportými kolieskami budú dozaista nadšení i Vaši zamestnanci, ktorí ocenia ľahkosť a bezproblémovosť pohybu pri manipulácii s vozíkmi.