Produkty

Palety pre jednoduchú prepravu tovaru

Pri prevoze tovaru sa často na manipuláciu s ním používajú drevené palety. Tie sú však náchylné na poškodenie vonkajšími vplyvmi, ako napríklad vlhkosťou. Ich pevnosť je opotrebovaním materiálu narušená a po krátkom čase môže dôjsť k ich trvalému poškodeniu. Vyhnite sa problémom, ktoré so sebou prinášajú drevené palety a začnite využívať kvalitné plastové palety od firmy Schoeller Allibert. Všetky naše palety sú vyrobené z pevných plastov, ktoré zaručujú ich dlhú životnosť a opakované používanie. Na výber Vám ponúkame rôzne typy plastových paliet schoellerallibert.com. Jednotlivé modely paliet sa odlišujú veľkosťou, nosnosťou a hmotnosťou.

nakladna lod

Potrebujete svoj tovar prepraviť pomocou námornej dopravy? Odporúčame Vám model EOS Medium, ktorý má ideálne rozmery na naloženie do námorného kontajneru. Nosnosť palety je až 7500 kg, takže na nej môžete prepravovať naozaj širokú škálu tovaru. Bezpečnostný ráfik na palete napomáha stabilite naloženého nákladu. Paleta je určená do teplôt od -10°C až do +30°C. Hľadáte paletu na bežnú prepravu tovaru? V tom prípade Vám radi predstavíme model Heavy s tromi lyžinami. Na palete s rozmermi 80 cm x 60 cm prepravíte až 500 kg nákladu. Aj keď má vysokú nosnosť, jej hmotnosť je len 5 kg, takže manipulácia s touto paletou je naozaj jednoduchá pre každého.

vysokozdvizny vozik

Použiteľná je v teplotách od -10°C až do +50°C. Ak tovar potrebujete skladovať vo vonkajších priestoroch, kde môže byť naozaj nízka teplota, zvoľte si napríklad paletu EOS L, ktorá nemá problém s teplotami od -20°C do +40°C. Je na ňu možné uložiť 500 kg nákladu, a preto je ideálnou voľbou pre maloobchod. Má bezpečnostný okraj, ktorý zvyšuje stabilitu nákladu, ale zároveň umožňuje stohovanie. Toto bol len malý výber spomedzi množstva modelov plastových paliet, ktoré sú kvalitné a navyše stopercentne recyklovateľné. Sme presvedčení o tom, že naše palety patria medzi špičkové produkty z oblasti prepravy tovaru, a preto Vám poskytujeme záruku. Vybavte svoje podnikanie kvalitnými prepravnými paletami od firmy Schoeller Allibert.