Podnikanie

Nádych vzrušenia

Čo všetko ponúka tantradiamond.sk ? toho ponúka naozaj nevídané množstvo pre každého, kto príde tento salón navštíviť. Tantrické masáže svetovej úrovne máte práve v tomto salóne k dispozícií od naozaj sympatických tantra ladies, ktoré čakajú už iba na Vás! Vašou návštevou vstúpite do sveta celkom nepoznaného pre Vaše zmysly a vnútornú pohodu. Zaujala Vás naša ponuka a chcete vedieť niečo viac? Povieme Vám o svete tantrických masáží niečo viac. Ako prebieha rezervácia na konkrétny termín pre Vašu osobnú masáž? Jednoduchšie než si myslíte, všetko, čo musíte vlastniť je internetové pripojenie a mobil či počítač.

tantra

Na našom webe, kde sa okrem informácií spojených s masážami, ktorým sa venujeme dočítate aj kompletnú charakteristiku tantrickej masáže. V neposlednom rade tu však nájdete rezervácie, pomocou ktorých si môžete rezervovať svoj dátum a čas masáže. Tieto dohodnuté termíny prosím dodržujte presne a najideálnejšie ak prídete o pár krátkych minút skôr. V prípade, že sa nemôžete na dohodnutý termín dostaviť nás prosím kontaktujte telefonicky. V prípade, že nedáte vedieť zaberáte termín pre niekoho iného a nás ukracujete o čas. Už pri prvom vstupe sa k Vám dostane príjemná atmosféra, ktorá pohladí Vaše zmysly a prenikne do Vášho vedomia.

masáž

Upokojenie za pomoci éterických olejov a príjemnou vôňou je istá forma aróma terapie, ktorá má pomôcť upokojiť a uvoľniť. Čisté prostredie v našom salóne Vás nebude odpudzovať, ale práve naopak lákať a dodá Vám pocit domova. Naše tantra ladies Vás budú po celý čas viesť a povedia Vám všetko, čo potrebujete vedieť. Ukážu Vám miesto, kde prebieha samotná masáž, taktiež Vás dovedú do spŕch, pri čom sprchu pred samotnou masážou budete musieť aj sami absolvovať. Hygiena je u nás jednou z tých najdôležitejších a najprísnejšie dodržiavaných pravidiel, preto to prosím taktiež akceptujte. Po absolvovanej krátkej prehliadky a sprchy môže prísť na rad samotná masáž, ktorá Vás istotne poteší.