Produkty

Jedinečnosť pre vaše autíčko

Vlastníte štýlové autíčko značky MINI? Vďaka pestrosti výberu jednotlivých modelov vám poskytuje spôsoby, ako vyhovieť vášmu osobnému štýlu. Tak, ako ste si vybrali kreatívne využitie priestoru v prevratnom dizajne auta, musíte dbať aj na správny výber kolies. Jedinečnú možnosť ponúkajú zliatinové kolesá. Klasické plechové disky môžete na cestách vidieť iba zriedkavo. Hliníkové disky Najdisky sa dostávajú do popredia, existujú vo viacerých farbách, dizajnoch a veľkostiach. Rovnako, ako na pneumatike aj na alu diskoch nájdete niekoľko písmen a číslic. Vďaka nim spoľahlivo identifikujete všetky parametre nevyhnutné k správnemu výberu.

WSP Amstel Dull Black Front Polished

Samozrejmosťou je vyššia cena hliníkových kolies, ale taktiež je možné kúpiť aj základné modely za cenu len o niekoľko centov či eur viac, ako klasické plechové disky. Ak ste za zliatinové kolesá minuli niekoľko stoviek eur, tak vás môžeme potešiť, pretože ku každej sade diskov dostanete kompletnú sadu skrutiek alebo matíc, stredové krytky s logom a ak je to potrebné, tak aj sadu vymedzovacích krúžkov. Tieto komponenty sa už teraz pribaľujú k diskom zdarma.

Vhodné hliníkové disky pre vaše MINI sú Originál WSP Italy.

WSP Bikini Anthracite Polished

Táto talianska firma sa uberá trošku iným smerom, nevyvíja svoje vlastné disky, ale zameriava sa na výrobu replík OEM diskov najrôznejších výrobcov automobilov. Takéto kolesá sú rozmerovo a dizajnovo identické s kolesami od sériových výrobcov, ale za výrazne nižšiu cenu. Treba ale spomenúť, že zliatinové disky WSP Italy sú navrhnuté a testované v súlade s národnými a nadnárodnými smernicami. Ich systém výroby a schvaľovania je oficiálne akreditovaný, čiže sú vhodné na akékoľvek auto podľa tipu značky.

Hliníkové disky sú to pravé, čo vaše MINI potrebuje. Či už sa jedná o chrómové s vysokým leskom, matné, čierne, alebo kombinované farebné prevedenie, hliníkové disky ukážu tú pravú podstatu na vašom MINI.