Produkty

Energetický certifikát

Mnohí z vás sa pri pojme energetický certifikát budov pozastaví s otázkou, či je tento certifikát vôbec potrebný a nevyhnutný a o čo vlastne ide. Energetický certifikát jednoducho potrebujete pri kolaudácii nehnuteľnosti a vybaviť si ho môžete aj dostupným online spôsobom. Patrí k nevyhnutným dokumentom, ktorý si môžete objednať priamo u nás. Energetický certifikát nie je len formálnou administratívnou záležitosťou, ale naopak zahŕňa dôležité údaje, ktoré sa týkajú každej domácnosti. Energetický certifikát budov je výbornou pomôckou, ktorá nás smeruje k uvažovaniu o našej spotrebe energie a následne aj k jej úspore a celkovému šetreniu v chode domácnosti.

energetický certifikát budov

Tieto zámery sa prenášajú do jednotlivých dokumentov ešte v čase projektovania stavby so zámerom využívania prírodných zdrojov a ochrany životného prostredia ako sa len dá pre daný konkrétny prípad. Energetický certifikát pri následnom predaji nehnuteľnosti v priebehu niekoľkých rokov zohráva dôležitú úlohu pri stanovení celkovej ceny nehnuteľnosti. Dnešná moderná spoločnosť si doslova žiada vhodné a prehľadné energetické hospodárenie, ktoré sa premietne aj v platení našich účtov za energiu. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať a v priebehu niekoľkých pracovných dní vám bude váš energetický certifikát doručený poštou na vami požadovanú adresu.

kolaudácia stavby

Certifikát vám doručíme aj v elektronickej verzii na váš email. Na jeho zostavení sa podieľajú naši vyškolení odborníci pre danú oblasť s príslušným vzdelaním a praxou. Ako máte postupovať na dosiahnutie požadovaného výsledku? Stačí, keď vyplníte objednávkový formulár s uvedením potrebných informácií a údajov. Potrebné údaje by ste mali byť nájsť vo vašej projektovej dokumentácii. Ak by ste si v niečom m neboli celkom istí, neváhajte nás kontaktovať s vašim dotazom, radi vám vyhovieme a poradíme v danej veci a dovediem celú záležitosť do úspešného konca podľa vašich požiadaviek. K požadovaným údajom patria informácie o stavbe, o kúrení a prívode teplej vody.