Nezařazené

Balenie na dovolenku

Čo sa týka cestovania a dovoleniek, tu sa naozaj veľmi prelínajú rozdiely medzi pohlaviami. Hlavne vtedy, keď príde otázka, čo si vlastne máme zabaliť. Nehovoríme, že neexistujú výnimky, ktoré potvrdzujú tieto pravidlá, ale zároveň si musíme uvedomiť, že štatistiky prevládajú a čo sa týka balenia na dovolenky, tak sú určite práve ženy tie, ktoré si toho balia skutočne veľmi veľa. To však nemusí byť žiadnou prekážkou, keď si to viete aj správne odôvodniť. Podstatné však je, že občas ani ženy samy nevedia, prečo sa vlastne pobalili v takom veľkom množstve. Majú pocit, že by asi mali mať so sebou čo najviac vecí. Ale je to skutočne tak?

pláže

Muži si so sebou oberú tri tričká, ktoré počas týždňa prestriedajú, niekoľko slipov či boxeriek a ponožky zanedbávajú, pretože predsa budú chodiť celý čas v šľapkách, tak čo by mali riešiť, no nie? Kozmetika? Jeden šampón a sprchový gél dva v jednom a naozaj nemajú nad čím rozmýšľať. Čo viac by mali riešiť? Žena toho naozaj potrebuje oveľa viac, hlavne vtedy, keď sa to týka kozmetiky. Asi nám je všetkým jasné, že vlasy predsa na slnku potrebujú inú starostlivosť, že proste potrebujú špeciálny kondicionér, a to ani nehovoríme o našej pleti, ktorá na slnku a pri slanej vode skutočne trpí.

titanic

Je jasné, že ženy to preháňajú a skutočne veľmi často. Myslite hlavne na hmotnosť, ktorú so sebou môžete odniesť alebo aj na to, čo nevyhnutne potrebujete a čo je len nejaký prebytok, ktorý z nejakého dôvodu musíte mať. Ženy by mali nechať veci, ktoré si chcú zabaliť, najprv rozložené, aby videli to množstvo. A potom môžu reálne vyhadzovať všetko nepotrebné. Ak nejdete do luxusného hotela, tak skutočne nepotrebujete róbu, nebudete v nej chodiť predsa na žiadnu večeru. Vykašlite sa na to, kým môžete. Čo si budeme klamať, nakoniec si aj tak s veľkou pravdepodobnosťou budete na seba dávať len jedny šaty a plavky, no nie?