Produkty

Zdravotné matrace s ortopedickým účinkom sú najsprávnejšie matrace na spanie

Ak dlhodobo používate ten istý starší matrac na spanie, ktorý už dávno neplní svoju pôvodnú funkciu je čas na jeho výmenu. Kvalitný zdravotný matrac na spanie je dôležitou súčasťou spánkovej hygieny a hygieny lôžka. Ponuka matrace na spanie Vám prináša inšpiráciu, odborné poradenstvo, profesionálne skúsenosti a najmä široký výber matracov so zdravotným a vybraným ortopedickým účinkom, ktorý Vás postupne zbaví bolesti a poskytne Vám dokonalú relaxáciu a oddych na lôžku.

hygiena spánku

Inšpirujte sa ponukou sendvičových a pružinových matracov s delením na taštičkové a kvalitné penové matrace aj vrátane tzv. memory peny, ktorá si zapamätá tvar Vašej kostry a zakaždým sa do nej pohodlne zaboríte. V ponuke nájdete aj rôzne doplnky ako sú napríklad chrániče a povlaky matracov aj vrátane ich antibakteriálnej a antimikrobiálnej úpravy alebo rošty a podložky pod matrace. Kolekcia ponúkaných matracov má základné rozdelenie aj podľa ceny – od ekonomickej triedy až po kolekciu Premium a Royal a samozrejme aj ponuku špeciálnych detských matracov.

dôležitosť spánku

Výnimočná je aj kolekcia Silver, ktorá ponúka matrace z prvotriednych surovín, má podobne ako ostatné kolekcie vysokú kvalitu a je vhodná pre aktívnych moderných zákazníkov.

Technológia výroby je patentovaná, postavená na skúsenostiach odborníkov z oblasti ortopédie, rehabilitácie a pediatrie. Pri výrobe sú používané výhradne prírodné suroviny najvyššej kvality a aj vďaka nim majú matrace dokonalú priedušnosť, ergonomický tvar a žiadané ortopedické účinky. K dokonalému servisu patrí aj možnosť odskúšania priamo v predajni, čo je pre zákazníkov rozhodujúca skúsenosť, na výber matraca vplýva veľa faktorov ako napríklad životný štýl, poloha v spánku, vek, zdravotné problémy a aj hmotnosť. Nebojte sa odborného poradenstva a vyberte si zdravotný matrac, ktorý Vám poskytne dokonalý komfort.