Podnikanie

Tešte sa na erotickú masáž

Erotické masáže nemajú nič spoločné so sexuálnym stykom medzi mužom a ženou, nedochádza pri nich k prieniku penisu do vagíny či do konečníka, a nejde ani o orálny sex, napriek tomu sa na nich muži tešia. Čo je vlastne na nich také zaujímavé, že im dávajú prednosť pred klasickým sexom?

masážny salón

Nežné dotyky – mnohým ľuďom chýba nežné pohladenie, jemný dotyk a citlivá ženská dlaň. Iste, že si môžete zájsť na športovú masáž, ale toto je niečo úplne iné, tantrické masáže nemajú s tými športovými nič spoločné a približujú sa im iba svojou účinnosťou reflexné masáže chodidiel.

erotická masáž

Krásna dievčina – ak zájdete na klasickú masáž k masérovi, môže to byť skúsený špecialista, a napríklad aj nevidiaci človek, mimochodom nevidiaci maséri bývajú veľmi obľúbení, pretože vie, kam siahnuť, a ako. Lenže hoci nemáme nič proti masérom, nie sú to krásne nahé ženy, ktoré môžete pri masáži pozorovať a kochať sa krásou ich fyzického tela. Užiť si pohľad na pekné dievča je významný bonus, ktorý obvykle pri iných masážach prežiť nemôžete.

Vy si len užívate – je známe, že sex je jednou z najúčinnejších preventívnych činností proti infarktu myokardu a ďalším civilizačným ochoreniam vzhľadom na jeho fyzickú náročnosť. Muži aj ženy sa niekedy doslova nadrú, aby vyťažili aspoň jeden orgazmus, a na záver sexuálnych radovánok tiež bývajú riadne prepotení a unavení, takže im nakoniec najväčšiu rozkoš vyvolá celkom obyčajná sprcha. Toto je tiež jeden z významných dôvodov, prečo muži vyhľadávajú erotické masáže, kde len ležia, užívajú si a všetko obstará masérka. Nie, nie je to sebectvo voči dievčaťu, ktoré sa vám venuje, ona to samozrejme vykonáva ako svoju zárobkovú činnosť, ale zároveň jej jej práca baví a teší ju, keď môže niekoho naplniť rozkošou a šťastím. Ostatne prezieraví ľudia už dávno vedia, že obdariť niekoho šťastím znamená, že sa vám to v budúcnosti vráti, je to nepísaný kozmický (Boží) zákon.