Produkty

Rýchle a nonstop riešenie pri upchatej kanalizácii

Kanalizácia patrí namáhané miesta v domoch, bytoch alebo prevádzkach. Používaním mydla, rôznych prostriedkov na pranie alebo čistenie, pôsobením kuchynského odpadu a odpadu iného druhu dochádza k vytvoreniu nánosov a nečistôt. Ak nie sú pravidelne odstraňované v rámci prevencie potrubie kanalizácie sa postupom času upchá. Cez takto usadenú kanalizáciu pretečie málo vody, stav sa zhoršuje až sa výtok alebo potrubie upchá. Dochádza k havárii, voda nemá kam odtekať a výsledkom je vytrysknutie vody aj vrátane odpadu do umývadla, drezu, vane alebo do okolitého priestoru.

cleanliness-2799459_640

Škody sú značné, aj materiálne, je potrebné odstránenie kalov, premaľovanie priestoru.

Aj preto je prevencia namieste a pravidelné čistenie kanalizácie má opodstatnenie.

V obidvoch prípadoch Vám na Vaše SOS rýchlo odpovie krtkovanie nonstop. Ponúka Vám promptné vyriešenie Vašej situácie, odborne vyškolený personál, profesionalitu, pružnosť a certifikovanú techniku. Tá sa používa podľa aktuálneho opisu Vašej situácie telefonicky. Pracovníci sú u Vás v čo najkratšom čase, optimálne vyhodnotia situáciu a vyriešia problém.

Spôsoby čistenia tzv. krtkovania sú rôzne. Buď sa použije špeciálna fréza, ktorá má rotačný pohyb, ktorý odstráni nánosy. Alebo sa zvolí čistenie prúdom vody pod tlakom vody 150 barov a potrebnou dĺžkou hadice, spravidla 70metrov. Výsledok je zaručený v obidvoch spôsoboch čistenia.

plumbing-1103725_640

Vykonávané práce sú vždy s ohľadom na interiér a exteriér prostredia s minimálnym znečistením a vytvoreným odpadom.

V ponuke sú aj doplnkové vodoinštalačné práce a tzv. trasovanie potrubia, ktoré dokonale odhalí aktuálny stav znečistenia Vášho potrubia. Najmä staré budovy bez dokumentácie ho častokrát potrebujú.

Flexibilný prístup, nonstop servis, odborné poradenstvo, prepracovaný systém preventívnych obhliadok ale najmä precízna odpoveď a vyriešenie havárie sú zárukou spoľahlivého výberu.