Produkty

Odstránenie vysokého percenta minerálov z vody nie je problém

Demineralizátory vody sa stali súčasťou úpravy vody, ktorú využívajú rozličné odvetvia priemyslu, zdravotníci, laboratóriá, nemocnice, lekárne a veľa iných prevádzok, pretože všetky ju potrebujú čistú, teda destilovanú. Odborní predajcovia sú vybavení produktmi, ktoré zákazníci vyhľadávajú a ponúkajú im kvalitné riešenia. Vodaservis s.k. patrí k najznámejším predajcom destilátorov a demineralizátorov vody na našom trhu, online ponúkajú všetko na čistenie vody, ktorá sa používa v domácnostiach, ale aj v priemyselných odvetviach či zdravotníctve a podobne. Takisto poskytujú servis týchto spomínaných zariadení na vysokej úrovni. Jedným z produktov je demineralizátor vody, ktorý zabezpečí odstránenie minerálov z vody a výsledným efektom je destilovaná voda. Každý zákazník v priemysle si môže nechať vyrobiť zariadenie na mieru podľa používaného typu technológie v procese jeho výroby.

Bežný pohár čistej vody

Hlavnou prednosťou týchto zariadení je malý rozmer, takže nepotrebujú veľa priestoru, takisto nie je nutný ohrev vody a za zmienku stojí aj nízka spotreba elektrickej energie. Prevádzka zariadení závisí od pripojenia na zdroj studenej vody a následne stačí iba pár minút od inštalácie zariadenia a zákazník môže demineralizátor vody odoberať už demineralizovanú vodu.

Každá kvapka je vzácna

Vodaservis s.k. ponúka na predaj rozličné typy týchto zariadení, ak vám však nevyhovuje nič z ponúkaných produktov, tak vám dodajú riešenie presne na mieru a v požadovanej kvalite vody. Toto zariadenie sa však môže doplniť aj dezinfekciou vody, ktorú dokáže vykonať UV lampa. Všetko prebieha automaticky po otočení kohútikom batérie. Z kohútika tak potečie už upravená a demineralizovaná voda, zároveň aj dezinfikovaná. Najdôležitejšia surovina pre život, voda, je súčasťou bežného života, a preto si mnohí ani neuvedomujú, že je taká vzácna, pretože pokiaľ jej je dosť, tak sa nad jej nedostatkom nezamýšľame, no nemusí to tak byť naveky. Budúce generácie musia myslieť na jej kvalitu a dostatok už dnes.