Podnikanie

Očista duše

Počas života naberieme mnoho pozitívnych ale aj negatívnych emócií. Tieto emócie sa v nás postupne vrstvia. Nabaľujú sa na seba a čím dlhšie ich necháme len tak zatrpkneme a nevieme sa pohnúť ďalej. Žijeme v negativite a v strachu, pretože sme nespracovali všetko zlé, čo sa nám pred tým stalo a obávame sa, že nás nečaká už nič dobré. Práve keď sa naučíme pracovať so svojimi emóciami objavíme duševný pokoj a uvidíme svet vo farebných perspektívach. Jedným z dôležitých aspektov života je aj sexualita, ktorá sa vďaka negatívnym zážitkom môže potlačiť. Nezáleží na vašom pohlaví, vašu vášeň v sexualite vám prinavrátime!

masaz

Práve s popísanými emóciami sa spája tantrická masáž. Možno si ju predstavujete len ako obyčajnú masáž, ktorá skončí orgazmom. Nie je tomu tak. Hoci získate množstvo benefitov akým je napríklad: regenerácia tela, uvoľnenie bolesti, uvoľnenie psychickej záťaže či úzkosti, zlepšenie sebavedomia, úprava spánku, zlepšenie libida,… Tantrická masáž je špeciálnym a jedinečným typom masáže, ktoré pracuje s vašou vnútornou erotickou energiou, a hoci si to nechce každý pripustiť, sexuálny život výrazne ovplyvňuje spokojnosť v živote.

vesela

Možno máte problémy v oblasti sexu. Neviete sa uvoľniť, máte nízke libido, nedokážete dôverovať svojmu sexuálnemu partnerovi, či pociťujete bolesť. Práve tantrická masáž je jedným z prostriedkov, ktoré pracujú s erotickou energiou a dokáže ju posúvať na vyššiu úroveň. Pomôže vám lepšie spoznať seba a objaviť, čo vám chýba a robí vám radosť. Poznať sám seba a svoje sexuálne túžby je predsa základom k partnerskému vzťahu ale aj k vzťahu k sebe samému! Erotická masáž či terapia ducha Bratislavatantra! Zaručujeme vám profesionálny prístup našich vyškolených masérov. Práve kvalitný a vyštudovaný masér vás prevedie tou správnou cestou pri objavovaní a napojení sa na sexuálnu energiu. Erotický kolotoč čaká práve na vás.