Produkty

Naozaj užitočné

Prepravky na pivo, ktoré vyrábame práve my Vám zvyššia predaj hneď o niekoľko percent. Atraktívne obaly boli pre ľudí vždy veľkým lákadlom, pozrime sa na to týmto pohľadom. Pokiaľ vidíme v obchode produkt, ktorý možno ani tak veľmi nepotrebujeme ale jej obal je skutočne pekný a atraktívny – je omnoho vyššia šanca, že si ho koniec koncov aj kúpime. Toto pravidlo platí u väčšiny produktov, môže ísť napríklad o sladkosti, chutné slané snacky a dokonca aj pivo. Pokiaľ sa jedná o prepravky na pivo, tak aj zdanlivo úplne nepodstatná vec ako sú práve prepravky na pivo, môžu postaviť Vaše podnikanie na nohy. Pokiaľ sa pýtate, či je pre ľudí skutočne dôležité aký obal bude mať kupovaný produkt, tak odpoveď je viac než jednoznačná.

fľaše

U nás si môžete nechať vytvoriť prepravky na pivo podľa svojich predstáv a taktiež aj so svojou vlastnou reklamou, čo Vám zabezpečí jeden z najlepších marketingových ťahov! Okrem týchto benefitov sú aj samotné prepravky témou, na ktorú by sme sa vedeli baviť vo veľkom. V oblasti ich využiteľnosti sú tou najlepšou voľbou, pretože ich dizajn nie je jediné plus. Medzi ďalšie plusy môžeme bez problémov zaradiť aj fakt, že práca s nimi je jednoduchá, taktiež do seba perfektne zapadajú a preto je aj uskladnenie bez problémov.

pivo

Prepravky držia svoj tvar za každých okolností a preto sa nemusíte počas celého prevozu strachovať o fľašky, ktoré by sa mohli ľahko porozbíjať. Tieto prepravky ich udržia v bezpečí aj počas dlhých ciest. Nechajte si aj Vy vyrobiť prepravky či bedničky na pivo podľa svojich predstáv, s Vašim vlastným logom či inými požiadavkami, na ktorých Vám záleží. Sme tu pre to aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám a neustále Vám prinášali nové vymoženosti pre Vaše spoločnosti. Záleží nám aj na Vašom názore, preto budeme radi ak využijete možnosti zanechať nám hodnotenie o Vašej spokojnosti.