Dom a záhrada

Máte tu všetko, čo k životu potrebujete?

Dom ako z rozprávky len pre vás. Jednoduchý, milý, malý a otvorený pre vás. Taký je mobilný dom Sunsseker WA 6. Čo všetko ukrýva pod nenápadným zovňajškom? Bude to mobilný dom vhodný pre vás alebo vašu rodinu? Spĺňa všetko, čo by ste chceli, aby takýto dom spĺňal?

malý karavan

  1. Interiér, ktorý je veľmi zachovalý.
  2. Jedny vchodové dvere.
  3. Sedacia súprava aj s úložným priestorom.
  4. Jednoduchý minimalistický dizajn.
  5. Mini kuchynská linka, ktorej súčasťou je aj plynový sporák.
  6. Miesto na malú chladničku.
  7. Manželská posteľ.
  8. Dve detské postele.
  9. Šatníková skriňa.
  10. Sprchovací kút, wc a aj skrinka na hygienické potreby.

Minimálne týchto desať vecí nájdete ukrytých v tomto mobilnom dome. Niektoré z nich nemáte ani vo väčších garsónkach. Myslím, že viac k životu bežnej rodine ani netreba. Máte sa kde vyspať, navariť si a aj použiť wc, či sprchu. To v minulosti nemali ani v niektorých normálnych, bežných domoch. Na wc sa chodilo von a o kúpeľni mnohí mohli len snívať. Voda sa zohrievala na peci a kúpalo sa len tak po lavóroch. Hygiena bola taká, aká bola. Dnes môžete mať stopercentnú hygienu aj v mobilnom dome. Stačí si ho zaobstarať. Nič viac pre to nemusíte robiť, pretože všetko, čo potrebujete, obsahuje.

okno na mobilnom dome

Tento mobilný dom bol už používaný, no stále je v zachovalom stave. Jeho dĺžka je skoro deväť metrov a na šírku má rovné tri metre. Má dve spálne, takže v ňom pokojne môže bývať viacčlenná rodina s deťmi. Je skladom v Krnove. Stačí si zavolať a informovať sa o ňom. Ak nie ste úplne presvedčený, ale chcete podporiť predaj tohto mobilného domu, tak ho môžete dať zdieľať na facebooku alebo twitteri. Fotografiu máte k dispozíciu iba jednu. No, ak zavoláte pre viac informácii, určite budú ochotní vám poskytnúť aj viac fotografií. Prípadne si to môžete ísť osobne obzrieť, čo bude to najlepšie riešenie.