Výpredaj kvalitných matracov

Doprajte si úžasný spánok s kvalitnými matracmi za tie najlepšie ceny a zmeňte svoje spánkové návyky. Teraz navyše vo výpredaji! Spánok je jeden z najdôležitejších faktorov zdravého životného štýlu, preto by ho nikto z nás nemal podceňovať. Nesprávny či vyležaný matrac vedie k bolesti chrbtice, krížov a krčnej chrbtice, no dokonca i k častým bolestiam hlavy až nepríjemným migrénam. Nenechajte si pokaziť deň a posuňte svoje spánkové návyky na vyšší level. Firma Segum pôsobí na trhu od roku 1992. Je to slovenská špička vo výrobe a predaji ortopedických zdravotných matracov. Zverte sa do rúk odborníkov aj vy a urobte veľký krok dopredu pre seba a svoje zdravie. Uvidíte, že nebudete ľutovať.

pokojný spánok

Na výber máte dva základné druhy sendvičové a pružinové matrace. Ďalej je tu samozrejme aj množstvo poddruhov, z ktorých si môžete vyberať a ktoré sú vyrobené na mieru pre každý typ postavy a osobných preferencií. Segum ponúka okrem všetkých štandardných rozmerov aj výrobu na mieru presne pre vás. Vyberie si tak aj ten najnáročnejší klient. Pri každom matraci máte ponúknutú možnosť výberu vrchného poťahu, pričom sú dostupné až tri rôzne varianty-MEDI,FIT a BIO. Všetky potrebné informácie, ako je tvrdosť matraca, použité materiály či záruka nájdete uvedené pri každom matraci zvlášť. Navštívte internetové stránky segum.sk a objavte množstvo kvalitných matracov za bezkonkurenčné ceny, teraz navyše vo výpredaji.

kvalitný matrac

Vďaka jednoduchému online filtru si viete zvoliť požadované parametre a rýchlo nájsť ten správny matrac presne pre vás. Zvoľte si taký, ktorý bude presne kopírovať vaše individuálne potreby a dokonalo sa prispôsobí vášmu telu. Neváhajte a príďte si matrace vyskúšať osobne v podnikových predajniach v Bratislave, Žiline a Senici. Ochotný personál vám rád pomôže s výberom. Zabudnite na unavené rána a pocit nedostatočného oddychu po spánku. Zakúpte si ten správny matrac vo výpredaji ešte dnes a presvedčte sa o tom, že to skutočne má zmysel. Objednajte si svoj nový matrac ešte dnes a vaše zdravie sa vám zajtra poďakuje. Užívajte si život bez bolesti a únavy.