Produkty

Matrac pre všetých moderných ľudí

Hľadáte kvalitný matrac za dobrú cenu? Predstavujeme vám Joy Duopocket memory https://www.segum.sk/produkt/joy-duopocket-memor, ktorý je kombinácia memory peny, latexu a pružinových jadier. Tento matrac je určený pre všetkých moderných ľudí, ktorí dbajú na svoje zdravie a snažia sa o to, aby sa v ich domácnosti plasty a umelé veci používali čo najmenej. Tento matrac má tiež poťah, ktorý sa dá prať v pračke na 60 stupňov. Takouto teplotou sa zabijú všetky plesne, baktérie, vírusy aj roztoče. A vďaka tomu bude váš matrac ľahko udržiavateľný. Vhodný je aj na detskú posteľ.

matrace

Zložku latexu oceníte hlavne zimnom období, pretože vďaka tomu vám pri ležaní na matraci nebude toľko teplo a nebudete sa na matraci veľmi potiť, pretože latex je prírodný materiál, ktorý je priedušný. Memory pena je zase ideálna v zime, pretože vás ako keby obalí a vytvorí tak okolo vás vrstvu, ktorá vás bude zohrievať počas noci. Memory pena je obľúbenou zložkou našich matracov. A pružinové jadro dá tomuto matracu dodatočnú mäkkosť, takže sa budete cítiť na tomto matraci naozaj veľmi príjemne.

postel

Vyhnúť by sa tomuto matracu mali len ľudia, ktorí sú alergickí na latex.

Náš matrac Joy doupocket má 10 ročnú záruku, pretože my ručíme za kvalitu. Tento matrac môžete vidieť aj v našich predajniach a môžete si ho prísť vyskúšať osobne. Firma Segum sa snaží vyrábať svoje matrace tak, aby spĺňali všetky vysoké štandardy a zároveň, aby poskytovali najlepší komfort našim zákazníkom, a tak im zabezpečili kvalitný spánok. AK by ste mali akékoľvek otázky k danému produktu neváhajte nás kontaktovať a my vám radi predstavíme tento produkt a povieme vám všetky jeho výhody a špecifiká, ktoré poskytuje našim zákazníkom. Joy duopocket matrac je skvelou a modernou voľbou na vašu posteľ. Ak máte rozmerovo asymetrickú posteľ vo firme Segum vám môžeme podobný matrac vyrobiť s vašimi rozmermi.