Čo je to tantrická masáž?

Tantrická masáž alebo tzv. tantra je to veľmi príjemny zážitok, ktorý ma vysoko intímny charakter pri masáži sa masíruje celé telo vrátane pohlavných orgánov u mužov aj žien. Tantra https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/ ma za sebou dlhoročnú históriu, nie je to nič novodobé čo vzniklo v modernej dobe. Je to osvedčený zážitok po mnohých rokoch a generáciach. Sú to špeciálne pohyby rukami, ktoré vykonáva masér alebo masérka na tele klienta. Tento druh masáži poskytujú masérske či erotické salóny ako jednu z ponúk sexuálneho potešenia a vyvrcholenia.

tantra

Pri masáži je podstatné dôverovať masérovi a byť dostatočne uvoľnení. Aby ste prežili čo najefektívnejši zážitok v opačnom prípade môže nastať aj sklamanie či nedôvera v profesionalitu maséra. Podstatne je aj prostredie v ktorom sa odohrá tantrická masáž. Malo by spĺňať niekoľko kritérii ako napríklad prítmie v miestnosti ktoré zabezpečí zníženie stresu a redukuje pocit hanblivosti z nahoty či samotného aktu. Neodmysliteľnou súčasťou je určite aj vôňa prostredia a teplota v miestnosti aby vám nebolo chladno či príliž teplo, aby vôňa ktorú cítite nebola pre vás príliž ťažká alebo nepríjemna, tým by sa mohol váš zážitok zmeniť na nepríjemne chvíle.

tantrická masáž

Za masáž si samozrejme musíte zaplatiť nemalé peniaze, takže je namieste si pred začatím masáže vykomunikovať s masérom čo je pre vás príjemne a prípustne pri takej masáži, a čo naopak už tolerovať nebudete. Masér by vás na úvod mal zaujať, uvoľniť a navnadiť na príjemne myšlienky a pozitívnu energiu aby všetko prebehlo bez problémov. Ďalej je to už len na vás ako sa dokážete uvoľniť a užívať si prítomny okamih z pôžitku. Tento typ masáže vyhľadávajú všade vo svete muži aj ženy. Ak zažívate stres a cítite fyzickú a psychickú vyčerpanosť potrebujete spomaliť a zrelaxovať telo i myseľ je namieste porozmýšľať o návšete masážneho salóna.